Najmocniejsze załogi zjadą do Sokółki

Plakat

W dniach 24-25 czerwca 2016 r. Sokółka będzie gościła 40 najmocniejszych załóg przeprawowych w Polsce, w ramach II Edycji “Poland Trophy 4×4 Terenowiec Extreme”.

Bazą rajdu będzie Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce przy ul. Wodnej. Zawody będą trwały 2 dni: etap nocny w piątek 24 czerwca 2016 r,, etap dzienny w sobotę 25 czerwca 2016 r.. Zmagania na trasie zakończą się w sobotę około godz. 18.00. Ceremonia wręczenia pucharów i nagród odbędzie się w sobotę o godz. 21.00.

Walka będzie toczyła się w trzech klasach: NOL (dopuszczane wszystkie modyfikacje pojazdu oraz samochody wyposażone w mechaniczną wyciągarkę), ADV (dopuszczane wszystkie modyfikacje pojazdu z dowolną ilością wyciągarek elektrycznych), CHL (pojazdy lekko zmodyfikowane wyposażone w jedną wyciągarkę elektryczną). Na OS-ach zawodnicy mogą spodziewać się trawersów, stromych podjazdów i zjazdów; przepraw wodnych i bagiennych.

Głównym partnerem tytularnym jest Krakowska firma 4×4 Terenowiec Sp z o.o. – oficjalny dystrybutor marki Superwinch w Polsce oraz producent marki PowerWinch , PowerLine oraz PowerLight. Partnerem wspierającym PT4x4TE jest Katowicka firma Automore Sp z o.o. oficjalny dystrybutor marki PENRITE w Polsce.  Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa oraz kibicowania.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na www.pt-serwis.pl

Zespół PT4x4TE

Skip to content