Dzień Rodziny w SP Geniusze

25 maja 2016 roku w Szkole Podstawowej w Geniuszach zorganizowano Dzień Rodziny, w ramach którego odbyła się III edycja Konkursu Piosenki o Rodzinie.

Dzień Rodziny w SP Geniusze

Na uroczystość przybyli rodzice, którzy wysłuchali występów swoich pociech. Spotkanie było idealną okazją na podsumowanie akcji wolontariuszy, która polegała na napisaniu przez uczniów naszej szkoły wierszy lub opowiadań o swojej rodzinie.  Wykonane utwory literackie zostały zebrane w małe tomiki i rozprowadzone przez wolontariuszy klubu „Młodzi Geniusze” w czasie konkursu. Dochód ze sprzedaży został  przeznaczony na Fundację „Pomóż Im” w Białymstoku.

Na zakończenie konkursu jury wyłoniło zwycięzców: Aleksandra Wysocka – miejsce I, Ewelina Kirpsza – miejsce II, Julia Paszko – miejsce III. Wyróżnienie wyśpiewały: Aleksandra Kuryłowicz kl. VI, Klaudia Cholewska kl. V, Kinga Cholewska kl. III.Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i upominki. Uroczystość zakończyła się wspólnym śpiewaniem piosenek i słodkim poczęstunkiem.

SP Geniusze

Skip to content