Uczelnie na prezentacjach

Ufundowaną przez Burmistrz Sokółki Ewę Kulikowską statuetkę za przygotowanie najbogatszej oferty edukacyjnej podczas XIV Prezentacji „Uczelnie w powiecie” wręczono dla Politechniki Białostockiej.

Nagrodzona uczelnia

W poniedziałek 22 lutego w hali sportowej Zespołu Szkół w Sokółce odbyły się Prezentacje „Uczelnie w powiecie”. Sokółka była gospodarzem tego wydarzenia już po raz dziesiąty. Organizatorem prezentacji jest gazeta „Wieści Podlaskie”.

W tym roku uczelnie przedstawią swoją ofertę w sześciu miejscowościach: Sokółce (22 lutego), Bielsku Podlaskim (23 lutego), Hajnówce (24 lutego), Siemiatyczach (29 lutego), Zambrowie (1 marca), Wysokiem Mazowieckim (2 marca).

W Sokółce wychowankowie szkół ponadgimnazjalnych mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną przygotowaną przez osiem uczelni. Były to: Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, Politechnika Białostocka, Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku – Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Sokółce, Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku, Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie, Uniwersytet w Białymstoku, Niepaństwowa Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Białymstoku, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku.

Statuetkę od Burmistrz Sokółki Ewy Kulikowskiej wręczyły Anna Żemajduk i Urszula Marchiel z Wydziału Oświaty i Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Sokółce.

(UM) Fot.: D. Biziuk

Skip to content