Wideo spotkanie z Zofią Czerwińską

Biblioteka Publiczna w Sokółce serdecznie zaprasza na ostatnie spotkanie z cyklu E-motywacja, które odbędzie się 3 grudnia (czwartek) o godz. 11:00 w czytelni biblioteki. Gościem specjalnym webinarium będzie aktorka filmowa i teatralna Zofia Czerwińska.​

Zofia Czerwińska
Źródło fot. pl.wikipedia.org

“Z niewiadomych mi przyczyn nigdy się w życiu nie nudzę. I to właśnie jest strasznie nudne” – powiedziała Zofia Czerwińska. Porozmawiamy o optymizmie i sympatii do siebie, a także o ważnym temacie samotności i tym w jaki sposób ją oswajać.
Pani Zofii  towarzyszyć będzie Tomasz Kozłowski – stały gość wideo spotkań –  psycholog, szkoleniowiec, ratownik GOPR oraz skoczek spadochronowy​.

Zofia Czerwińska – Poznanianka, aktorka teatralna i filmowa. Charyzmatyczna i pełna energii. Słynie z niebanalnego poczucia humoru i dystansu do siebie. Zofia Nowosielska z kultowego serialu ,,Czterdziestolatek”, Pani Balcerkowa ze słynnej serii ,,Alternatywy 4”. Zagrała Irenkę w ,,Misiu”, uczestniczkę wyprawy w ,,Rejsie” i gosposię Karpielów w ,,Poszukiwany-Poszukiwana”. Wzięła udział w ponad 300 produkcjach filmowych i teatralnych. Miłośniczka zwierząt. Zwolenniczka nowych technologii aktywnie korzystająca z komputera i Internetu.

(KB)


Zobacz również

Skip to content