VIP-y malowały bombki

Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska, Zastępca Burmistrza Adam Kowalczuk oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Sokółce Daniel Supronik znaleźli się wśród osób, które zostały zaproszone do wzięcia udziału w akcji ręcznego malowania bombek. Odbyła się ona w piątek 20 listopada w Sokólskim Centrum Organizacji Pozarządowych.

Malowanie

Akcję pt. „Bombka VIP-a” zorganizowali: Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku, Stowarzyszenie Q Pomocy z Sokółki wraz z Sokólską Siecią Wolontariatu.

Pomalowane przez VIP-y bombki trafią do wolontariuszy podczas uroczystej gali „Sokólskie Barwy Wolontariatu”, jaką zaplanowano na 5 grudnia br. w miejscowym kinie „Sokół”. W trakcie gali zostaną zaprezentowani niezwykli ludzie, działający bezinteresownie na rzecz drugiego człowieka i wyjątkowe akcje, które dały innym nadzieję na lepsze jutro. Akcja ma pokazać, że warto być wolontariuszem.

Konkurs „Sokólskie Barwy Wolontariatu” organizowany jest przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Ziemi Sokólskiej „Barka” w ramach projektu „Sokólskie Centrum Wolontariatu”, współfinansowanego przez Ministra Pracy i Polityki Społecznej – Program Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz Burmistrz Sokółki.

(UM) Fot.: D. Biziuk

Skip to content