XVI hufcowe techniki harcerskie

W dniach 14-15 listopada 2015 r. w Malawiczach odbyły się XVI Hufcowe Techniki Harcerskie pn. „Murzynek Bambo”, których organizatorami była 1 Sokólska Drużyna Harcerska „ATMA”.

Zdjęcie

Drużyny, które odpowiedziały na zaproszenie udały się na Wyspę Murzynków gdzie musiały wykazać się przykładową sprawnością fizyczną, wiedzą i umiejętnościami z zakresu pionierki, samarytanki, terenoznawstwa, łączności i rozwiązywania zagadek.

W tej trudnej rywalizacji 1 miejsce zajął patrol „Wyimaginowani” z 22 Sokólskiej Drużyny Wędrowniczej „ViTri”, drugim miejscem cieszyli się harcerze z patrolu „Archiminikleorepetekiewiczowie” z 1 Dąbrowskiej Drużyny Harcerskiej „Gladius”, 3 miejsce zajął patrol „Tygryski i Pandy Lubią Eukaliptusa” z 32 Sokólskiej Drużyny Harcerskiej „Rudy”.

Organizatorom gratulujemy udanej imprezy, zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów! Komenda Hufca wraz z 1 Sokólską Drużyną Harcerską „ATMA” składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wsparli organizację Technik Harcerskich:
Urzędowi Miejskiemu w Sokółce, Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Malawiczach, Zbigniewowi Horczak właścicielowi FHU Sklep Sportowy.

Komendant Hufca
hm. Wojciech Pietraszewski

 

Skip to content