UKS “Batory” również wrócił z medalami

UKS Batory w Michałowie

7 listopada 2015 r. na IV Mistrzostwach Michałowa w pływaniu z okazji 97. rocznicy Odzyskania Niepodległości barwy klubu UKS „Batory” reprezentowało 12 zawodników.

Aleksandra Kaźmierczak wywalczyła aż 3 medale – brąz na 100 m stylem zmiennym i na 50 m dowolnym oraz srebro na 50 m grzbietem. Jej wyniki pozwoliły na zakwalifikowanie się na 3 miejscu jako najlepsza zawodniczka w roczniku 10 lat i młodsi. Czwarte miejsce zajęła Oliwia Zubrzycka na 100 m grzbietem a Ewa Rećko na 100 m klasykiem.

Dwa brązowe krążki zdobył Dawid Witulski na dystansie 50m grzbietem i 100 m motylem. Srebro wywalczył też Konrad Zielenkiewicz na 100 m stylem klasycznym. Brąz zdobył na 50 m stylem klasycznym Kacper Zajkowski a Konrad Zielenkiewicz był na miejscu czwartym na tym dystansie.

Dla dwóch naszych zawodniczek był to debiut na tak dużej imprezie. Pomimo tremy walczyły dzielnie osiągając bardzo dobre wyniki. Mogliśmy również podziwiać efekty wytężonej i intensywnej pracy pozostałych naszych zawodników: Natalki Szumiło, Weroniki Bergiel, Ani Miakisz, Julii Miakisz, Julii Oleńskiej, Bartka Kozła.

Zapraszamy do kibicowania naszym zawodnikom na kolejnych zawodach.

UKS „Batory”

Skip to content