Sokółka na antenie

W środę 2 września w Urzędzie Miejskim w Sokółce zainstalowało się Radio Białystok. Redaktor Włodzimierz Filipowicz rozmawiał m.in. z Burmistrz Sokółki Ewą Kulikowską, która wyjaśniła dlaczego włodarze oraz mieszkańcy Gmin Sokółka, Kuźnica i Czarna Białostocka chcą zmiany proponowanego przez rząd przebiegu fragmentu drogi krajowej nr 19.

„Podczas naszej wizyty w Sokółce zainteresowaliśmy się przebudową ul. Torowej oraz innymi inwestycjami drogowymi w mieście i gminie. Pytaliśmy o realny termin wybudowania wiaduktu nad torami i co do tego czasu uda się zrobić dla poprawy wygody i bezpieczeństwa mieszkańców w rejonie przebiegu trasy kolejowej w Sokółce. Sprawdzaliśmy, jak do nowego roku nauki przygotowane są sokólskie szkoły oraz ilu rolników złożyło już wnioski o odszkodowania za straty spowodowane przez suszę. Spotkaliśmy się też ze zdobywcą Pucharu Europy Wschodniej “Best Of The East” i jego trenerem” – czytamy na stronie internetowej Radia Białystok.

Podajemy link do wywiadów udzielonych przez rozmówców Redaktora Włodzimierza Filipowicza: http://www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/index/id/126655

(UM)


Zobacz również

Skip to content