Zaproszenie na ekstremalną przeprawę

Takich zawodów sportowych w Sokółce jeszcze nigdy nie było! Na miłośników ekstremalnych przygód czeka „Ekstremalna Przeprawa”. Przeszkody w błocie, przejście przez tunel, labirynt, gąszcz traw i krzaków, płycizny zalewu oraz wiele innych przeszkód ustawionych wokół zalewu sprawią, że trasa biegu będzie bardzo ciekawa.

Plakat

Ekstremalna Przeprawa odbędzie się w ramach „Pożegnania Wakacji” 29 sierpnia 2015 r. nad zalewem w Sokółce. Start o godzinie 18:00.

Zgłaszać  się można mailowo na adres osir@sokolka.pl . Możliwe będą również zapisy w biurze zawodów w godzinach 17:00– 17:30. Zawodnicy przed startem muszą wpłacić wpisowe oraz podpisać oświadczenie o stanie zdrowia. W Ekstremalnej Przeprawie mogą wystartować osoby, które najpóźniej w dniu zawodów ukończyły 18 lat. Kluby sportowe/stowarzyszenia mogą również zgłaszać zawodników w wieku 16-17 lat i biorą pełną odpowiedzialność za ich start.

Na najlepszych zawodników i zawodniczki czekają bardzo atrakcyjne nagrody! Zapraszamy do wzięciu udziału w zawodach oraz kibicowania!

DO POBRANIA:  Regulamin  Oświadczenie

Paulina Sawicka
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce

Skip to content