Atrakcje na koniec wakacji

Przed nami ostatnie tygodnie letniego wypoczynku. Burmistrz Sokółki i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce oraz Sokólski Ośrodek Kultury zapraszają wszystkich na „Pożegnanie Wakacji 2015″! Impreza odbędzie się 29 sierpnia nad zalewem w Sokółce. Tak wspaniałe lato wymaga należytego zakończenia. Na wszystkich czeka masa atrakcji!

Pozegnanie Wakacji 2015

Na miłośników sportu czekać będą Mistrzostwa Sokółki w Siatkówce plażowej. Siatkarze rozpoczną rywalizację o 10:00, zapisy prowadzone będą na miejscu w biurze zawodów w godzinach 9:15–9:45.

Nowością w Sokółce oraz wielką gratką miłośników ekstremalnych przygód będzie „Ekstremalna Przeprawa” – bieg w stylu Run-mageddon. Zawodnicy staną na starcie punktualnie o godzinie 18:00 i będą mieli do pokonania masę przeszkód rozmieszczonych wokół jeziora. Na najlepszych zawodników i zawodniczki czekać będą bardzo atrakcyjne nagrody.

Organizatorzy nie zapomnieli także o dzieciach. Od godziny 14:00 do 18:00 przewidziano masę trakcji. Wśród nich nie zabraknie: zjeżdżalni dmuchanych, trampoliny, paintballa, różnych zabaw z animatorami, gry w piłkę nożną na plaży, zabaw w wodzie, biegów z mini przeszkodami(każde startujące dziecko dostanie upominek!).

Na trochę starsze dzieci czekać będzie pierwsze w Sokółce „Kino Samochodowe”, które ustawione zostanie przy tarasie widokowym (przy ul. Kryńskiej). Tytuł filmu pozostaje niespodzianką… Seans rozpocznie się punktualnie o godzinie 19:00.

Gwoździem programu „Pożegnania Wakacji 2015″ będzie Dyskoteka Plenerowa, którą poprowadzi 4 znakomitych DJ’ów. Gwiazdą wieczoru będzie Mistrz Polski DJ’ów – DJ Salis! Ponadto wystąpią: DJ Matson, MR. Whooo oraz DJ Harry. Dyskoteka odbędzie się na placu przy plaży nad zalewem w Sokółce i rozpocznie się już o godzinie 19:00 i potrwa do północy. W trakcie dyskoteki o godzinie 21:30 zaplanowany jest wspaniały pokaz laserowy.

Z pewnością na Pożegnaniu Wakacji każdy znajdzie coś dla siebie! Serdecznie zapraszamy!

Paulina Sawicka
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce


Zobacz również

Skip to content