Spotkanie z Panią Minister Iwoną Wendel

W dniu 10 lipca br. Sokółkę w roboczej wizycie odwiedziła Pani Iwona Wendel Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju wraz z pracownikami. Pani Burmistrz Ewa Kulikowska przywitała gości wśród których był również Marszałek Województwa Podlaskiego Pan Mieczysław Kazimierz Baszko oraz Pani Agnieszka Aleksiejczuk Dyrektor Departamentu Społeczeństwa Informacyjnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku wraz z pracownikami.

Podczas roboczego spotkania poruszane były kwestie modernizacji linii kolejowej oraz tzw. szerokiego toru. Rozmowy dotyczyły też zagadnień związanych z obszarem społeczeństwa informacyjnego oraz realizację programów: Innowacyjna Gospodarka, Rozwój Polski Wschodniej, Inteligentny Rozwój, Polska Cyfrowa i Polska Wschodnia.

Nasze miasto jest znane i bliskie Pani Minister również ze względu na cud eucharystyczny, który miał miejsce w kościele św. Antoniego w Sokółce.

UMS


Zobacz również

Skip to content