Ogólnopolski konkurs plastyczny w Przedszkolu nr 5

3 czerwca 2015 roku w Przedszkolu nr 5 w Sokółce odbyło się uroczyste podsumowanie i otwarcie wystawy pokonkursowej VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Uśmiech otwiera wszystkie serca” temat „Szczęśliwe chwile” Tradycyjnie zorganizowany we współpracy Przedszkola nr 5 i Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.

Finał konkursu plastycznego

Patronat nad konkursem objęli: Burmistrz Sokółki Pani Ewa Kulikowska, Starosta Powiatu Sokólskiego Pan Piotr Rećko, Wydawnictwo „Bliżej Przedszkola” w Krakowie.

Uroczyste podsumowanie uatrakcyjnił występ grupy „Bratki” z Przedszkola nr 5, a włączenie zaproszonych gości, laureatów konkursu i ich opiekunów do wspólnej zabawy było miłą niespodzianką dla wszystkich. W dobrych nastrojach laureaci odebrali swoje nagrody z rąk organizatorów konkursu i Pana Burmistrza Adama Kowalczuka, który zaszczycił nas swoja obecnością.

Głównymi celami konkursu są: rozwijanie twórczej aktywności plastycznej dzieci, szerzenie idei integracji, ale również promocja naszego miasta w kraju.

Gratulujemy wszystkim laureatom konkursu oraz ich opiekunom artystycznym życząc równocześnie dalszych sukcesów w rozwijaniu twórczej aktywności dzieci.

Za wsparcie w organizacji konkursu dziękujemy Magdzie i Wojciechowi Długozima oraz PSS Jaskółka w Sokółce.

Wystawę pokonkursową można obejrzeć w Przedszkolu nr 5 w Sokółce w godzinach od 8-16 oraz w internecie na Facebooku.

Lucyna Jolanta Szymańska
Elżbieta Szomko


Zobacz również

Skip to content