Halowe turnieje w piłce nożnej

W dniach 7-8 lutego 2015 r. rozegrane zostały turnieje w halowej piłce nożnej, w których udział wzięły drużyny Akademii Sportu “FALCON” Sokółka.

W sobotę 7 lutego 2015 r. drużyna rocznika 2005, prowadzona przez Krzysztofa Stelmaszka wzięła udział w czwartym turnieju w ramach Pucharu Zimy 2014/2015 rozegranym w Białymstoku. Nasz zespół wygrał dwa spotkania i poniósł 2 porażki.
AS Falcon 2 – 1 Akademia 2012 (Mrozowicz x2)
AS Falcon 2 – 7 AP Wigry (Mrozowicz x2)
AS Falcon 2 – 6 UKS Rona (Mrozowicz, Czaplejewicz)
AS Falcon 3 – 1 AP Talent (Mrozowicz x2, Czaplejewicz)

Najlepszym zawodnikiem zespołu został wybrany Karol Tomaszewski. Ostatni turniej z tego cyklu zostanie rozegrany za dwa tygodnie w Suwałkach.

W niedzielę 8 lutego 2015 r. w Zespole Szkół Katolickich w Białymstoku rozegrany został trzeci turniej Pucharu Zimy. Nasza drużyna rocznik 2006 pojechała w składzie: Bakun Wiktor, Matuk Fabian – “Biceps”, Kuklik Igor, Klemienia Dominik, Szczesiul Paweł, Miszkin Kacper, Trzeciak Sebastian, Bałakier Michał, Rutkowski Krystian, Sadanowicz Dawid.

Po poprzednim zupełnie nieudanym turnieju podopieczni Radosława Kabelis bardzo chcieli lepiej wypaść. Udało się chłopcom poprawić skuteczność z przodu, niestety nadal wiele do życzenia pozostawia gra w obronie. Nasz zespół rozegrał cztery spotkania, z których jedno zremisował a trzy przegrał:
AS Falcon 1 – 9 AP Talent (Rutkowski)
AS Falcon 0 – 13 AP Wigry
AS Falcon 0 – 9 UKS Rona
AS Falcon 4 – 4 AP Sparta (Bakun, Szczesiul, Rutkowski x2)

Najlepszym zawodnikiem zespołu został wybrany Paweł Szczesiul. Podczas kolejnego turnieju, który zostanie rozegrany w Ełku nasi chłopcy postarają się o osiągnięcie lepszego wyniku.

8 lutego w Hali Zespołu Szkół Samorządowych w Krynkach odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy o Puchar Dyrektora GOK Krynki w którym brała udział nasza drużyna w składzie: Szymon Wąsowicz, Patryk Niedźwiecki, Kamil Maksimczyk, Jakub Sawicki, Bartosz Awdziej, Hubert Rakieć, Dawid Zembrzuski, Damian Eliaszuk, Ernest Gieniusz, Daniel Maksimczyk.
AS Falcon Sokółka – LUKS Krynki 1:0
KS UM Krynki – AS Falcon Sokółka 3:2
AS Falcon Sokółka – Gryf Gródek 0:4
AS Falcon Sokółka – Sudovia Szudziałowo 2:1

Uplasowaliśmy się na 3 miejscu z dorobkiem 6 pkt. Najlepszym bramkarzem turnieju został nasz bramkarz Dawid Zembrzuski. Gratulacje! Najlepszym strzelcem w szeregach AS Falcon był Jakub Sawicki z 3 trafieniami. Po jednym golu dołożyli Patryk Niedzwiecki i Bartosz Awdziej.

Akademia Sportu FALCON Sokółka

Skip to content