Marek Kudlik najlepszy

Marek Kudlik z „Metal-Fach LP Pool Bilard Sokółka” zwyciężył w rozegranym w ostatni weekend w Dębicy prestiżowym turnieju „Polish Open – Best Of The East” w 10 bil zaliczanym do cyklu Grand Prix Polski 2014. W turnieju zagrało 60 bilardzistów z Ukrainy, Rumuni, Czech, Słowacji, Bułgarii, Anglii i Polski.

Na zdjęciu: Marek Kudlik
Na zdjęciu: Marek Kudlik

Marek w drodze po złoty medal „Polish Open” okazał się lepszy od kolegi klubowego Konrada Piekarskiego. Pokonał także Wojciecha Szewczyka i Mateusza Śniegockiego z Konsalnetu Warszawa, z którymi pojedynki należały do bardzo wyrównanych. W finale mieliśmy popis jednego aktora. Kudlik wynikiem 7-1 pozbawił marzeń o zwycięstwie Vitalija Patsurę z Ukrainy. Zwycięstwo Marka Kudlika pozwoliło mu awansować na 3 miejsce krajowego rankingu 2014. Na pozycji lidera pozostaje Konrad Piekarski. Ogromną satysfakcję mają trenerzy i kibice sokólskich bilardzistów widząc w pierwszej trójce rankingu dwóch bilardzistów „Metal-Fach LP Pool Bilard Sokółka”.  

Najbliższe starty sokólskich bilardzistów:

18–19 października – Grand Prix Polski Pol Tour (6 edycja) – Kętrzyn

25 października – Mecz pokazowy Konrad Piekarski (Metal-Fach LP Pool Bilard Sokółka) vs Radosław Babica (Nosan Galeria Echo Kielce)- TESCO w Sokółce.

26 października – Mecz Polskiej Ekstraklasy Bilardowej: Metal-Fach LP Pool Bilard Sokółka vs Konsalnet Warszawa – TESCO w Sokółce.

Poczynania bilardzistów można śledzić w internecie na stronach: www.bilard-sport.pl, www.tvsports.pl, www.lp.sokolka.com.

Lech Piekarski – Sokólskie Stowarzyszenie Bilardowe

Skip to content