Dyrektor zaprasza do sauny

Od 2 kwietnia można korzystać z nowej strefy saun i atrakcji wodnych na sokólskim basenie. Jej budowa trwała trzy miesiące. Koszt inwestycji to prawie 300 tysięcy złotych.

Uroczyste otwarcie nowoczesnego obiektu odbyło się w sobotę 6 kwietnia. Do wspólnego przecięcia wstęgi zaproszono m.in. Burmistrza Sokółki Stanisława Małachwieja oraz Wicemarszałka Województwa Podlaskiego Mieczysława Baszko. Sauny wyświęcili duchowni katoliccy i prawosławni.

– Szczerze zachęcam do korzystania z tego obiektu – powiedział Mirosław Bielawski, Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokółce.

Nowy kompleks składa się z: sauny suchej (fińskiej), sauny parowej (rzymskiej), infrared (na podczerwień), hydromasażu. Jest też prysznic wrażeń i wiadro do schładzania. W sumie strefa saun zajmuje powierzchnię ok. 50 metrów kwadratowych.

Z wyżej wymienionych atrakcji można korzystać od poniedziałku do piątku w godz. 14-22 oraz w sobotę i niedzielę od godz. 8-22.

Do 14 kwietnia za korzystanie z saun nie będzie pobierana dodatkowa opłata. W zamian można wesprzeć Białostockie Hospicjum dla Dzieci wrzucając pieniądze do puszki znajdującej się przy kasie pływalni.

(UM) Fot.: D. Biziuk

Skip to content