Zielony weekend w Szepietowie

19-20 maja zapraszamy do Szepietowa na Zieloną Galę i Podlaskie Targi Budownictwa Wiejskiego. To pożyteczne imprezy, gdyż w jednym miejscu można obejrzeć, porównać i wybrać najlepsze maszyny dostępne na rynku oraz poznać najnowsze rozwiązania w budownictwie wiejskim.

Punktem kulminacyjnym imprezy będzie pokaz pracy maszyn i urządzeń podczas zbioru traw. To najlepsza okazja, aby na własne oczy przekonać się, jaka maszyna czy urządzenie jest najlepsze dla naszego gospodarstwa. Łącznie zaprezentuje się około 150 nowoczesnych maszyn i urządzeń.

Zielona Gala to nie tylko maszyny. W czasie imprezy każdy będzie miał możliwość wysłuchania wykładów na temat produkcji pasz z użytków zielonych.

Zielona Gala adresowana jest do szerokiego grona hodowców bydła i producentów mleka, dla których przygotowanie dużych ilości dobrych jakościowo pasz jest podstawą sukcesu. Nowością tegorocznej imprezy będzie pokaz stosowania RSM (roztwór saletrzano-mocznikowy) na użytkach zielonych. RSM charakteryzuje się dość szybkim działaniem nawozowym i z powodzeniem może zastąpić tradycyjną saletrę amonową.

Majowy weekend to także Podlaskie Targi Budownictwa Wiejskiego. Swoją ofertę zaprezentują producenci i dystrybutorzy wyrobów budowlanych i instalacyjnych, chemii budowlanej, materiałów wykończeniowych. W ramach targów budowlanych odbędzie się wykład: „Budynki i budowle grup producentów rolnych”.

Tradycyjnie komisja konkursowa wybierze Hit Zielonej Gali, czyli maszynę, która wzbudzi największe zainteresowanie oraz Hit Targów Budowlanych.

Program targów – Zielona Gala 2012


Zobacz również

Skip to content