Wyniki turnieju tenisa stołowego o Puchar Burmistrza Sokółki

26 stycznia 2020 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Sokółce rozegrany został turniej tenisa stołowego o Puchar Burmistrza Sokółki.

W zawodach udział wzięło około 120 zawodników z województwa podlaskiego. Zawody rozgrywane były w następujących kategoriach:

• Kategoria pierwsza to szkoły podstawowe uczniowie klas I-IV – zwycięzcami tej kategorii wśród dziewcząt została Alicja Krynicka z Pisanicy, wśród chłopców Dominik Dzikoński również z Pisanicy.
  • Kategoria druga to rywalizacja szkół podstawowych uczniów klas V-VI. Kategorię dziewcząt wygrała Urszula Ryżewska z Chodorówki, zwycięzcą zawodników został Maciej Ziarko z Pisanicy.
  • Kategorię III OPEN – kobiet zwyciężyła zawodniczka z Białegostoku Julia Filipowicz pokonując Beatę Baranowską z Sokółki.
  • Zmagania OPEN mężczyzn wygrał Jarosław Żołądkowski, pokonując w finale Karola Żukowskiego z Sokółki.
  • Kategoria IV czyli gry deblowe wygrała para Mirosław Łukaszuk / Dariusz Czarnecki z Białegostoku.

DO POBRANIA: Tabela z wynikami