Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 w sokólskich szkołach

1660 uczniów szkół podstawowych, których organem prowadzącym jest Gmina Sokółka, w piątek 21 czerwca 2024 roku rozpoczęło wakacje. Tego dnia we wszystkich placówkach oświatowych odbyły się uroczyste apele na zakończenie roku szkolnego. Uczestniczyli w nich przedstawiciele samorządu gminnego.

„Zakończenie roku szkolnego to jedna z najbardziej oczekiwanych chwil dla każdego ucznia. Dzień, w którym każdy z Was otrzyma świadectwo swojej pracy. Życzę Wam bezpiecznych i słonecznych wakacji, ciekawych podróży, niezapomnianych wrażeń oraz szczęśliwego powrotu do szkoły. Wszystkim Nauczycielom, Wychowawcom i Pracownikom szkół oraz Rodzicom, składam najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzę, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości” – pismo o takiej treści przekazał dla każdej szkoły pełniący funkcję Burmistrza Sokółki Adam Kowalczuk.

Pan Adam Kowalczuk razem z Zastępcą Burmistrza Adamem Juchnikiem uczestniczyli w uroczystości, która odbyła się w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Sokółce. Połączona ona została z pożegnaniem odchodzących na emeryturę Dyrektor Marii Lili Andrzejewskiej oraz Wicedyrektor Krystyny Zubrzyckiej.

– Składam Paniom najserdeczniejsze podziękowania za trud i zaangażowanie włożone w doskonałe kierowanie placówką oraz kształtowanie umiejętności i charakterów młodych pokoleń Polaków. Szanowne Panie, wasze osiągnięcia zawodowe stawiają Panie w gronie pedagogów, zasługujących na wyjątkowe uznanie i szacunek – podkreślił pełniący funkcję Burmistrza Sokółki Adam Kowalczuk.

(DB) Fot.: D. Biziuk


Zobacz również

Skip to content