Broda Heroda, czyli jak Bóg zło w dobro przemieniał

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i magiczny czas, pełen radości i rodzinnych spotkań. O tę świąteczną atmosferę w Przedszkolu Nr 1 w Sokółce zadbały w tym roku dzieci z grupy „Tęczowe kredki”.

We wtorek 19 grudnia 2023 r. dzieci zaprezentowały całej przedszkolnej społeczności oraz zaproszonym Rodzicom, przygotowywane od kilku tygodni Jasełka pt. „Broda Heroda, czyli jak Bóg zło w dobro przemieniał”.

Ten niezwykły scenariusz był pełen humoru i wzruszeń. Obok postaci Maryi, Józefa, Aniołów, Diabłów i Pasterzy wystąpiły także zwierzęta, a szczególną rolę odgrywała pewna ptasia rodzina. Przedstawieniu towarzyszyły piękne utwory muzyczne oraz tradycyjne kolędy.

Za swój przepiękny i pełen wzruszeń występ dzieci otrzymały gromkie brawa od publiczności oraz wyrazy uznania i podziękowania od Pani Dyrektor Barbary Dubrówko. Ciepłe słowa podziękowania popłynęły również do wychowawczyń grupy Agnieszki Aniśko i Agnieszki Frącz, które od wielu tygodni przygotowały całe przedsięwzięcie.

Po występie wszyscy złożyli sobie życzenia i podzielili się wigilijnym opłatkiem. To wszystko sprawiło, że naprawdę poczuliśmy atmosferę zbliżających się świąt pełną ciepła, radości i bliskości.

(AF) Przedszkole nr 1


Zobacz również