Pani Poseł z wizytą w Sokółce

Na zaproszenie Burmistrza Sokółki Ewy Kulikowskiej nasze miasto odwiedziła Poseł na Sejm RP Barbara Okuła. Pani Poseł wraz z mężem gościła w Sokółce w poniedziałek 18 grudnia 2023 roku.

Sokółkę odwiedziła Poseł na Sejm RP Barbara Okuła

Spotkanie odbyło się w Kamienicy Tyzenhauza. Razem z Burmistrzem Sokółki Ewą Kulikowską uczestniczyli w nim Zastępcy Adam Kowalczuk i Adam Juchnik oraz Dyrektor Sokólskiego Ośrodka Kultury Barbara Maj, a także członkowie zespołów działających przy SOK – „Azalisz” i „Przylaszczki”

Pani Poseł opowiadała o zmianach, jakie nastąpiły w Polskiej polityce po wyborach parlamentarnych, które odbyły się 15 października 2023 roku. Barbara Okuła startowała w nich z listy Polski 2050. – Uczę się bycia posłem, bo to dla mnie całkowicie nowa rola – podkreśliła Barbara Okuła.

Na zakończenie uczestnicy spotkania zaśpiewali wspólnie kilka kolęd, a Pani Poseł została obdarowana przez Burmistrza Sokółki Ewę Kulikowską upominkami. Barbara Okuła zapewniła, że będzie często odwiedzać Sokółkę.

(DB) Fot.: D. Biziuk


Zobacz również

Skip to content