Zaproszenie na warsztaty tworzenia eko kosmetyków

Biblioteka Publiczna w Sokółce serdecznie zaprasza na warsztaty tworzenia kosmetyków ekologicznych ph. “Rozwiń hobby w bibliotece”, które poprowadzi Paulina Karczewska (Rękociało) – ekolożka i edukatorka.

Plakat

Pani Paulina jest specjalistką od naturalnej pielęgnacji, kosmetyków oraz środków czystości domowej roboty. Od lat prowadzi warsztaty w tej tematyce, które cieszą się w naszej Bibliotece niezmiennie dużym zainteresowaniem.

Podczas spotkania uczestnicy poznają właściwości i rodzaje naturalnych składników, ziół i olejków eterycznych. Każdy wykona samodzielnie olejek do ciała, mydełko glicerynowe oraz maseczkę do ciała z glinki francuskiej.

Warsztaty odbędą się 12.10.20023 roku (czwartek) o godzinie 17.00. Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy telefoniczne: 85 711 23 69.

Projekt „Rozwiń hobby w bibliotece” dofinansowano ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundację „Sokólski Fundusz Lokalny”.

(NN) Biblioteka Publiczna w Sokółce


Zobacz również