Konkurs recytatorski poezji Wisławy Szymborskiej

Rok 2023 jest rokiem Wisławy Szymborskiej, z tej okazji Biblioteka Publiczna w Sokółce zaprasza wszystkich uczniów szkół średnich do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Wisławy Szymborskiej.

Plakat

Konkurs ma na celu zachęcenie młodzieży do sięgnięcia do twórczości naszej noblistki. Zanurzcie się w jej poezji, znajdźcie nieoczywiste wiersze i spróbujcie swoich sił, recytując utwory poetki.
Wszystkich zainteresowanych udziałem w konkursie prosimy o wysłanie karty zgłoszenia wraz z załącznikami na adres bibliotsok@gmail.com do 27 października 2023 r. Osoby niepełnoletnie muszą dodatkowo załączyć zgodę prawnych opiekunów.

Konkurs odbędzie się 7 listopada 2023 r. w Bibliotece Publicznej w Sokółce, Os. Centrum 21. Komisja będzie oceniała interpretację danego utworu, znajomość tekstu, kulturę wypowiedzi oraz ogólne walory artystyczne. Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Regulamin konkursu oraz pozostałe niezbędne dokumenty znajdą państwo w załączniku dołączonym do tego artykułu.

Regulamin konkursu

Osoby zgłaszające swój udział, tym samym wyrażają zgodę na przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych wyłącznie na potrzeby konkursu w zakresie koniecznym do jego prawidłowego przeprowadzenia.

(NN) Biblioteka Publiczna w Sokółce


Zobacz również

Skip to content