Finał „ART na STREET’cie”

RAP KONCERT & Silent Disco – HURMA vol. 2 – 15 września 2023 r.

Sokólski Ośrodek Kultury, Studio Qultura oraz Rap Kolektyw Hurma zapraszają na artystyczne wydarzenie finalizujące projekt „ART na STREET’cie” pod szyldem programu „WYbudźcie kulturę!” PIK-u.

Plakat

W ramach działań projektowych grupa młodych ambitnych ludzi z miasta i okolic pod okiem fachowców z HURMY uczestniczyła w warsztatach produkcji muzycznej, pisania hip-hopowych tekstów, realizacji foto/video oraz tworzenia graffiti.

Czas na artystyczne dożynki i prezentację efektów ostatnich tygodni, zapraszamy 15 września, 18.00, plac przy Kamienicy Tyzenhauza – odpalamy finał „ART na STREET’cie” z RAP KONCERTEM i SILENT DISCO. Rapować będą Zamotani Optymiści, Dekada, Złodziej Wokali do muzyki MUTANAUM, Damiana Kulmaczewskiego i Moniki Malickiej, a w słuchawkach usłyszymy dźwięki prosto od MARMØ, Mateusza Grzybowskiego i Madzi Andrukiewicz. Przestrzeń wydarzenia wypełnią prace graficzne projektowiczów – każdy z nich podzieli się autorską wizją street artu. Kto był z nami 2 czerwca (HURMA vol. 1) – ten wie, że warto 15 września być w zasięgu dźwięku, a kto nie był – niech przygotuje się na pokaźne pakiety pozytywnych doznań muzyczno-wizualnych.

Projekt został dofinansowany w ramach programu „WYbudźcie kulturę!” Podlaskiego Instytutu Kultury. Narodowe Centrum Kultury / Województwo Podlaskie / Podlaski Instytut Kultury

(AT) Sokólski Ośrodek Kultury

Skip to content