Zaproszenie na seans pod chmurką

Kino “Sokół” serdecznie zaprasza na ostatni w tym sezonie pokaz plenerowy. Tym razem, pod chmurką, wyświetlimy przezabawną komedię pt. “Klub Rozwodników”.

Film w kinie plenerowym

Dotkliwie poturbowany przez życie małżeńskie, zdradzony przez swoją ukochaną żonę, Ben odzyskuje wolność, ale nie bardzo wie, co z nią zrobić. Najchętniej mazałby się w kącie i rozgrzebywał resztki swojego złamanego serca. Na szczęście może liczyć na dawnego kumpla Patricka, dla którego rozwód to istna ucieczka z Alcatraz! Dopiero teraz czuje, że żyje i tego sa­mego zamierza nauczyć Bena. Założony przez nich Klub Rozwodników, to miejsce niekończącej się balangi, gdzie króluje wolna miłość, a długość trwania związku liczy się w godzinach, a nie w latach. Ben okazuje się pojęt­nym uczniem, a odzyskaną radość życia podkreśla kolejnymi skandalicznymi wybrykami. Jednak, gdy pozna pewną uroczą Marion okaże się, że w sercu wciąż jest niepoprawnym romantykiem. I wszystko wskazywałoby na to, że znów szczęśliwie ułoży sobie życie…

Zapraszamy 18.08.2023 o godz. 20:30, plac przed kinem “Sokół”. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze. Jeśli nie – seans odbędzie się w kinie. WSTĘP WOLNY!

(MŻ) Kino “Sokół”


Zobacz również

Skip to content