Zaproszenie na “Gorące Lato z Motorowodniakami”

W najbliższy weekend szykuje się wiele fantastycznych atrakcji nad zalewem w Sokółce pod nazwą “Gorące Lato z Motorowodniakami”. Mieszkańcy Gminy Sokółka będą mogli bezpłatnie spróbować swoich sił w pływaniu na nartach wodnych oraz na wakeboardzie.

Plakat

W sobotę od godziny 10:00 do 11:00 prowadzone będą zapisy na zajęcia, przeprowadzone zostanie szkolenie w zakresie bezpieczeństwa na wodzie oraz udzielania pierwszej pomocy. Po szkoleniu aż do godziny 18:00 odbędą się zajęcia praktyczne z pływania na nartach wodnych, a także instruktaż prowadzenia łodzi motorowej. W międzyczasie przewidziane są również zajęcia rekreacyjne: rejsy motorówką, holowanie za motorówką na dmuchanych zabawkach wodnych. Na drugi dzień (niedziela) zaplanowane są zajęcia z doskonalenia pływania na nartach wodnych i wakeboardzie, instruktaż z pływania motorówką oraz atrakcje rekreacyjne.

Na te atrakcje zapraszają: Burmistrz Sokółki, OSiR Sokółka, Ministerstwo Sportu i Turystki oraz Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego.

UWAGA! Osoby niepełnoletnie potrzebują zgody opiekuna. Zapraszamy!

(KZ) Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce


Zobacz również

Skip to content