Spotkanie autorskie w Filii Bibliotecznej Nr 1

Filia Biblioteczna Nr 1 Biblioteki Publicznej w Sokółce miała przyjemność gościć lokalną poetkę, autorkę wierszy i bajek dla dzieci Martę Wojewódzką-Szodę. Pani Marta zaprezentowała wiersze ze swojej książeczki “Dinozaury w bibliotece! czyli wierszem niezłe hece!”.

Zdjęcie grupowe

Wyróżnieniem dla wszystkich obecnych na spotkaniu była możliwość wysłuchania bajki o dinozaurze Muno, która powstała specjalnie na spotkanie w bibliotece.

Na gości czekało wiele atrakcji przygotowanych przez bibliotekarki. Mali artyści upiększyli dinozaura Muno z bajki Pani Marty w barwy o jakich marzył. Na półkach bibliotecznych ukryte były 32 dinozaury, które bez problemu nasi goście odnaleźli. W jajku Triceratopsa znajdowały się małe drewniane jajeczka, które dzieciaki ozdobiły według własnego uznania.

Filię odwiedziła, ku uciesze dzieci Kuzynka dinozaura Muno, smoczyca Zenobia, która zaprosiła wszystkich do wspólnych zabaw sprawnościowych i ruchowych. Dzieci otrzymały pamiątkowe zakładki do książki oraz troszkę łakoci.

Wydarzenie dofinansowano ze środków programu “Działaj Lokalnie” Polsko- Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Fundację “Sokólski Fundusz Lokalny”, Gminę Sokółka.

(IK) Filia Biblioteczna Nr 1


Zobacz również