Kino “Sokół” zaprasza na bajkę z dubbingiem ukraińskim

W niedzielę 13 sierpnia 2023 r. serdecznie zapraszamy naszych przyjaciół z Ukrainy na kolorową animację pt. “Mavka i strażnicy lasu”. Bajka będzie wyświetlona w dubbingu ukraińskim o godzinie 16:00.

Plakat

Gdzieś w dalekich ostępach magicznego lasu kryje się źródło życia, którego strzeże urocza wróżka Mavka. Nigdy dotąd żaden człowiek nie zakłócił panującego tu odwiecznego porządku, a zamieszkujące okolicę zwierzęta i mityczne stworzenia nie wiedzą, co to strach. Pojawienie się tu utalentowanego muzykanta Łukasza będzie więc nie lada wydarzeniem. Tym bardziej, że wkrótce Mavka i Łukasz staną się nierozłączni, a rodzące się między nimi uczucie rozkwitnie jak czarodziejski kwiat. Niestety sielankę wkrótce zburzy próżna i chciwa księżniczka, która
dowiedziawszy się o magicznej mocy źródła życia, postanowi wykraść je, by na zawsze zachować młodość. Jej słudzy wkroczą do lasu, gotowi niszczyć wszystko co stanie im na drodze do wypełnienia rozkazu. Czy Mavka i Łukasz znajdą w sobie siłę, by obronić las i jego mieszkańców? Czy miłość łącząca wróżkę i człowieka ma szansę przetrwać?

“Mавка. Лісова пісня” (dubbing ukraiński)
13.08.2023, godz. 16:00
Bilety w cenie: 16 zł i 18 zł

https://www.facebook.com/events/

(MŻ) Kino “Sokół”


Zobacz również

Skip to content