Zaproszenie na leśną wycieczkę

KGW Polaneczki w ramach projektu “Las naszym domem” zaprasza na wspólną wycieczkę połączoną ze zwiedzaniem z przewodnikiem Ośrodka Edukacji Leśnej w Czarnej Białostockiej.

Plakat

Na terenie kompleksu zwiedzimy “Starą wyłuszczarnie”, po której oprowadzi nas pracownik Nadleśnictwa Czarna Białostocka odkrywając przed nami tajemnice najstarszych metod pozyskiwania drewna. Poznany również tajniki puszczy i dowiemy się jak prawidłowo zachowywać się w lesie. Nie zabraknie chwili relaksu i odpoczynku. Po intensywnym zwiedzaniu zapraszamy na ognisko i poczęstunek przygotowany w ramach projektu.

Wyruszamy 5 sierpnia (sobota) 2023 r. o godz. 15.30, spod wiaty wiejskiej w Polankach przy budynku nr 1. Na zgłoszenia czekamy pod adresem email: kgwpolaneczki@gmail.com  Ilość miejsc ograniczona !

Dofinansowano ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Fundację „Sokólski Fundusz Lokalny”, Gminę Sokółka.

Koordynator projektu: Sylwia Nowakowska


Zobacz również

Skip to content