Przyjaźń z biblioteką – na dobry początek!

Tydzień Bibliotek w Oddziale dla Dzieci Biblioteki Publicznej w Sokółce stał się w tym roku wspaniałą okazją do intensywnych spotkań z dziećmi i młodzieżą, uczęszczającymi do palcówek edukacyjnych, które od lat nie tylko z nami współpracują, ale też się przyjaźnią.

Zdjęcie grupowe

Niezwykle miła była świadomość, że o nas pamiętacie i razem z nami chcieliście świętować te szczególne dni. Jako pracownice biblioteki, której główną misją jest towarzyszyć młodym ludziom na ich początkowych etapach przygody czytelniczej, miałyśmy okazję, podczas trwania naszego święta, opowiedzieć Wam o swoich działaniach, przedsięwzięciach, ale także o tym, jak wspaniałą przygodą jest czytanie. Nie tylko rozwija ono wyobraźnię, ale też inspiruje do wielu działań, które podejmowaliśmy wspólnie z Wami w ostatnich dniach. W towarzystwie książek zdobywaliśmy nową wiedzę, nabywaliśmy wiele niezwykłych umiejętności, wzmacnialiśmy wzajemne dobre relacje i pozyskiwaliśmy mnóstwo pomysłów na radosną zabawę. Mamy nadzieję, że przygody, przeżyte dzięki książkom w naszej bibliotece, to jest początek zawiązywania się wielu przyjaźni z nami na bardzo długi czas… na zawsze!

Dziękujemy, że byliście z nami w tych dniach i że jesteście na co dzień, udowadniając, jak prawdziwe jest tegoroczne hasło obchodów Tygodnia Bibliotek: „Moja. Twoja. Nasza. Biblioteka!”.

Szczegółowe opisy wszystkich spotkań znajdują się pod adresem: http://www.sokolka.naszabiblioteka.com/kronika-wydarzen/dzieciom-i-mlodziezy

Pracownice Oddziału dla Dzieci
Biblioteki Publicznej w Sokółce
Jadwiga Słoma, Marta Wojewódzka-Szoda


Zobacz również

Skip to content