Zaproszenie do udziału w konkursie ph. “W mocy kobiecości”

W związku ze zbliżającym się Dniem Kobiet, Biblioteka Publiczna w Sokółce oraz Burmistrz Sokółki zapraszają do udziału w konkursie!

Konkurs pod hasłem “W mocy kobiecości” ma na celu przypomnienie o mocnych charakterach kobiecych w literaturze, jak i zapoznanie się z nieznanymi do tej pory motywującymi do działania kobietami. Do wygrania gadżety Biblioteki Publicznej w Sokółce oraz książka!

Jak wziąć udział w konkursie? Na adres email bibliotsok@gmail.com wyślij krótką odpowiedź na pytanie konkursowe (co najmniej kilka zdań). Opowiedz Nam o najbardziej motywującej Cię silnej kobiecie w literaturze. Jesteśmy szalenie ciekawi Waszych wiadomości!

Czas na wysłanie odpowiedzi jest od 21 lutego do 7 marca 2023 r. Mail zatytułowany „Konkurs – Dzień Kobiet” powinien zawierać także imię, nazwisko i kontaktowy numer telefonu. Zwycięzcami zostaną osoby, których odpowiedzi najbardziej nas zaintrygują. Laureaci zostaną poinformowani o zwycięstwie telefonicznie. Wyniki ogłosimy także na naszym profilu na Facebooku. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!!! Powodzenia!

Osoby zgłaszające swoje odpowiedzi do Konkursu, tym samym wyrażają zgodę na przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych wyłącznie na potrzeby konkursu w zakresie koniecznym do prawidłowego przeprowadzenia konkursu “W mocy kobiecości…”

(NZ) Biblioteka Publiczna w Sokółce


Zobacz również

Skip to content