Prawdziwa uczta dla oczu

W piątkowe popołudnie, 3 lutego 2023 r. w Bibliotece Publicznej w Sokółce miał miejsce wernisaż wystawy pt. „Dlaczego Nie” Barbary Sawickiej.

Barbara Sawicka

Jest to już czwarta wystawa Pani Barbary, którą mamy okazję oglądać.Najnowsza wystawa jest poniekąd kontynuacją cyklu wystaw które miały miejsce w bibliotece w wcześniejszych latach. Wystawy: „Pokonując ograniczenia”, „Pokonując ograniczenia cd.” oraz „Wbrew” to projekty artystyczne, których motywem przewodnim jest przede wszystkim natura, ale najistotniejszy jest ich optymistyczny przekaz.

Pani Barbara jako osoba z dysfunkcją narządu wzroku jest wyjątkową artystką i wielką inspiracją dla całego otoczenia oraz znajomych i przyjaciół, którzy licznie stawili się na wernisażu.

Ci, którzy zdecydowali się obejrzeć ekspozycję, nie mogli czuć się zawiedzeni. Wystawa jest prawdziwą ucztą dla oczu. Obrazy są piękne, kolorowe, tym razem wykonane w technice akrylowej. Pani Barbara podczas pracy posługuje się zdjęciami i wyobraźnią. Jak twierdzi, tworzenie daje jej olbrzymią satysfakcję i radość.

Efekty jej twórczości można oglądać codziennie w godzinach pracy biblioteki. Obrazy będą dostępne do końca lutego, można je również kupić. Serdecznie zapraszamy!

Pani Barbarze składamy serdeczne życzenia wielu dalszych artystycznych satysfakcji, zdrowia i pomyślności oraz wyrazy podziwu dla twórczego indywidualizmu!

(EK) Biblioteka Publiczna w Sokółce


Zobacz również

Skip to content