Andrzejkowe Czary-Mary w „Jedyneczce”

30 listopada 2022 r. w Przedszkolu nr 1 zapanowała czarodziejska atmosfera związana z zabawą andrzejkową, w której brały udział przedszkolaki wraz z Rodzicami.

Zabawy prowadzone przez Panie: Wiolę, Ewę i Magdę pozwoliły przenieść się w magiczny „Świat Czarów”. W odpowiednio przystrojonej i klimatycznej sali na gości czekało wiele atrakcji. Dzieci jak i dorośli postarali się, aby ich stroje nawiązywały do tradycji Andrzejek. Można było zobaczyć duszki, nietoperze, pająki, a nawet rzymianina. Niektórzy wykazali się ogromną kreatywnością. Przedszkolaki i ich Rodzice chętnie brali udział w wielu zabawach, które przeplatane były skocznymi tańcami. W trakcie imprezy znalazł się również czas na słodki poczęstunek.

Andrzejki w naszym przedszkolu były wspaniałą zabawą. Dziękujemy Rodzicom za przybycie i wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że do zobaczenia za rok!

(AF) Przedszkole nr 1


Zobacz również

Skip to content