Trzeci tydzień akcji lato

Trzeci tydzień wakacyjnych zajęć w Sokólskim Ośrodku Kultury to kolejne warsztaty, spotkania, zajęcia dla wszystkich grup wiekowych.

Akcja Lato 2022

Najmłodsi mogli bawić się w pracownię kosmetyczną, gdzie własnoręcznie wyprodukowali pomadkę ochronną do ust i aromatyczną kulę do kąpieli.

Poza tym doskonale bawili się podczas festynu na placu przed kinem. Jak zwykle oblegane były zabawki sportowe – strzałki, łuki, tunele i piłki do skakania. Kolorowe bańki mydlane fruwały nad całym placem zabaw. Animatorka proponowała coraz to bardziej wymyślne zabawy i konkurencje.

Również na placu przed kinem dzieci mogły spróbować swoich sił w trudnej dziedzinie jaką jest handel. Bazarek zabawek już kolejny rok cieszy się dużym zainteresowaniem i spełnia swoje zadanie wzorowo.

Wakacje to nie tylko czas wypoczynku, jest grupa dzieci, które z pełnym zaangażowaniem rozwiązują zadania szachowe podczas zajęć w Akademii Sportów Umysłowych. Efekty widać na zawodach, w których biorą udział- gratulujemy!

Młodzież rozwija podczas wakacji różne swoje umiejętności ale odkrywa też w sobie talenty np. podczas zajęć kreatywnych czy rzeźby w glinie. Wyjątkową przygodą okazały się zajęcia tkackie, gdzie dzieci własnoręcznie wykonały piękne, kolorowe torebki.

Przez kilka dni trwała pierwsza tura warsztatów wokalnych. Niesamowita praca nad głosem, nad piosenką- popularną i lubianą przez nastolatki. W kolejnym tygodniu trwa nagrywanie i praca nad teledyskiem. Już wkrótce będzie można zobaczyć to wyjątkowe nagranie. W wakacje dbamy też o dorosłych – ci próbują swoich sił w rysunku. Martwa natura na papierze – trudna sztuka, ale pracują pilnie i efekty są świetne.

I tak dzień za dniem, codziennie nowe wyzwanie artystyczne w Sokólskim Ośrodku Kultury. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Agnieszka Kozakiewicz, SOK
Fotografie Wojciech Panow

Skip to content