Zaproszenie na wystawę fotografii Agnieszki Nowik

Biblioteka Publiczna w Sokółce serdecznie zaprasza na wystawę fotografii Agnieszki Nowik, pt. Powrót do przeszłości.

Agnieszka Nowik – kobieta, żona, matka, fotograf! W tej kolejności, bo właśnie to, że urodziła się kobietą, a później została matką zaprowadziło ją do świata fotografii. Fotografii dziecięcej, noworodkowej, ciążowej i rodzinnej.

Wystawa fotografii  Agnieszki Nowik

Pięć lat temu przewróciła swoje życie zawodowe do góry nogami. Poświęciła się całkowicie fotografii i od tamtej pory przebywa w magicznym świecie inspiracji, obrazu i światła.

Prowadzi własną firmę Agnieszka Nowik Fotografia, a jej studio mieści się w Sokółce i właśnie tam rozwija swój warsztat fotograficzny. Głównie skupia się na pracy z dziećmi. Właśnie te dziecięce sesje stały się jej miłością, a zapisane obrazy są tego najlepszym dowodem.

Swoje prace prezentuje na FB i specjalnie stworzonej stronie o nazwie www.agnieszkanowik.pl. Fotografie Agnieszki zdobywają nagrody w konkursach oraz publikowane są w magazynach branżowych.

Na co dzień jest żoną uroczego mężczyzny i mamą trzech dziewczynek: Zosi, Marysi i Hani. Córeczki są inspiracją do wszystkiego, co robi!

To od nich zaczęła się jej przygoda z fotografią. Bycie mamą trójki maluchów uwrażliwiło ją na ulotność chwil. Utwierdziła się w przekonaniu, że warto jest zatrzymać czas na fotografiach, aby stały się one piękną pamiątką w przyszłości.

Wystawę można oglądać do końca lipca, w godzinach pracy biblioteki.

Katarzyna Bułkowska


Zobacz również

Skip to content