I Gminny Festiwal Piosenki Wakacyjnej

3 czerwca 2022 r. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Sokółce odbył się I Gminny Festiwal Piosenki Wakacyjnej. Organizatorkami festiwalu były panie: Justyna Horsztyńska –Szerejko, Małgorzata Rogowicz, Ewa Krasnodębska, Urszula Szczebiot, Renata Tołłoczko oraz Katarzyna Różak.

Na scenie zaprezentowali się uczniowie: Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza w Sokółce, Ośrodka Szkolno-Wychowawczego  im. J. Korczaka w Sokółce, Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Janowszczyźnie, Szkoły Podstawowej w Geniuszach, Zespołu Szkół Zawodowych w Sokółce, Szkoły Podstawowej nr1 im. A. Mickiewicza w Sokółce, Szkoły Podstawowej nr 3 im. W. Wróblewskiego w Sokółce, Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Bitwy Niemeńskiej  w Starej Kamionce oraz gospodarze imprezy. Festiwal wprowadził  uczestników w letnią i wakacyjną atmosferę. Celem imprezy była również integracja szkół, po tak długim okresie pandemii.

Festiwal odbył się pod  patronatem Burmistrz Sokółki pani Ewy Kulikowskiej, która wraz z Radą Rodziców była sponsorem nagród dla wszystkich uczestników.

(.SP2)

Skip to content