Szkoła szalonego profesora to spełnienie marzeń uczniów

Wielkimi krokami zbliża się zakończenie roku szkolnego… tymczasem młodzieżowa grupa teatralna “Bajkoczuli”, zaprosiła wszystkie dzieci i rodziców do swojej akademii, zwanej “Akademią Pana Cynki”, a dokładnie na przedstawienie własnego autorstwa, którego premiera miała miejsce 5 czerwca 2022 r. o godz. 17.00 w kinie “Sokół”.

Zdjęcie grupowe

Ta wyjątkowa szkoła prowadzona przez szalonego profesora to spełnienie marzeń każdego ucznia, gdzie na lekcji chemii produkuje się lody cytrynowe, po maliny trzeba się udać do Aliny i Balladyny, na lekcje uczęszcza się tajemniczym Bajkopedem. a na przyjęciach spotykają się, Mały Książę, Róża, Smerf Maruda, Osioł ze Shreka i Świtezianka. Wszystko opatrzone dużą dawką humoru i wszystkimi kolorami tęczy.

Dziękujemy za zaangażowanie młodzieży, która włożyła bardzo dużo swego serca i pracy nad przygotowaniami spektaklu. Czoła chylimy również za zaangażowanie opiekunom grupy “Bajkoczuli”. Nieocenioną pomocą wykazali się również instruktorzy i pracownicy SOK, oraz gościnnie: Dariuszowi Szada – Borzyszkowski, Eleonora Meller i Justyna Sienkiewicz.

Grupa teatralna „Bajkoczuli” działa od września 2021 roku, w Sokólskim Ośrodku Kultury. To grupa młodych ludzi z Sokółki i gminy Sokółka, która realizuje swoje pomysły artystyczne pod opieka instruktorów SOK. W swoim dorobku maja dwie premiery, pierwsza miała miejsce w styczniu 2022 roku pt. „Budujemy przyszłość” druga „Akademia Pana Cynki” 5 czerwca 2022 r.

Partner projektu: Ośrodek Debaty Międzynarodowej Białystok w ramach programu “Pobawmy się razem”.

Sylwia Nowakowska, SOK
Fot. Wojtek Panow, Krzysztof Frejus


Zobacz również