Za nami Dzień Dziecka z Sokólskim Ośrodkiem Kultury

Za nami Dzień Dziecka z Sokólskim Ośrodkiem Kultury, który w niedzielne popołudnie 29 maja 2022 r., przeniósł nas w świat kolorów, dzikich zwierząt z różnych zakątków świata, moc zabawy i muzyki.

Dzień Dziecka z Sokólskim Ośrodkiem Kultury

Już od wczesnych godzin popołudniowych na najmłodszych czekał specjalnie przygotowany przez kino “Sokół” seans filmowy, gdzie najmłodsi obejrzeli bajkę “Pan Wilki i Spółka”. Z każdą godziną można było liczyć na kolejne atrakcje, zakręcić przyrodniczym kołem fortuny wraz z Silvarium w Poczopku – Nadleśnictwo Krynki.

Poznać mieszkańców Amazonii i lasów tropikalnych, a wśród nich tarantule, patyczaki, ogromne ślimaki czy przepiękne wielobarwne motyle, które prezentował hodowca “Arent”. Wielką radość najmłodszym sprawiła Animatorka “Gwiazda” przy której nigdy nie jest nudno, a uśmiech nie schodzi z twarz dzieci.

By na zakończenie wziąć udział w festiwalu kolorów z cieszącą się ogromną popularnością festiwalu “Holi święto kolorów”. Wszyscy dali się ponieść kolorowemu szaleństwu obsypując się kolorowymi proszkami w rytm muzyki zapowiadanej przez najlepszych DJów.

Dziękujemy za obecność i zapraszamy za rok!

Sokólski Ośrodek Kultury
Fot. Wojciech Panow


Zobacz również

Skip to content