Zaproszenie na spotkanie z Jackiem Fedorowiczem

Biblioteka Publiczna w Sokółce serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Jackiem Fedorowiczem, aktorem, satyrykiem, dziennikarzem, autorem wielu książek m.in. wznowionej po 40 latach pozycji „W zasadzie tak”, „Chamo Sapiens” oraz premierowej książki „Mistrz Offu opowieści filmowe”.

Spotkanie odbędzie się w ramach Tygodnia Bibliotek, dnia 10 maja (wtorek), o godzinie 17:00, a poprowadzi je dziennikarz Marcin Michrowski. Czekamy na Państwa w czytelni – Os. Centrum 21. Bezpłatne wejściówki można odebrać w siedzibie biblioteki.

Plakat

Jacek Fedorowicz – ur. w 1937 r., znany z wielu kultowych filmów (Nie ma róży bez ognia, Do widzenia, do jutra i Polowanie na muchy). Od lat 60-tych współtworzył i występował w telewizyjnych programach rozrywkowych (Poznajmy się, Małżeństwo doskonałe), audycjach radiowych (60 minut na godzinę) i na estradzie. Szczególnie pamiętany z „drugoobiegowego” satyrycznego Dziennika Telewizyjnego oraz filmów w reżyserii Stanisława Barei. Jacek Fedorowicz rozśmieszaniem zajmuje się od 65 lat! Spotkania autorem są zawsze doskonałą okazją do wspomnień, sentymentów, wzruszeń i śmiechu. Opatrzone anegdotami, niespodziankami i występem dla publiczności.

Beata Grecka
Biblioteka Publiczna w Sokółce

Skip to content