Konkurs z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, Biblioteka Publiczna w Sokółce gorąco zachęca do udziału w konkursie! To idealna okazja, by otrzymać prezent.

Aby wziąć udział w zabawie należy w przesłanym na adres bibliotsok@gmail.com mailu, odpowiedzieć na pytanie: Która kobieta z najbliższego otoczenia lub przestrzeni publicznej (może ze świata artystycznego czy literackiego) – jest dla Ciebie autorytetem? Swój wybór wyjaśnij w kilku zdaniach.

Plakat

Konkurs trwa od 21 lutego 2022 r. do końca dnia 8 marca 2022 r. Mail zatytułowany „Konkurs – Dzień Kobiet” powinien zawierać także imię, nazwisko, numer aktualnej karty bibliotecznej i kontaktowy numer telefonu.

Do wygrania są dwa bony upominkowe ufundowane przez sokólską księgarnię „A KUKU”. To właśnie tam nagrodzone osoby zrealizują vouchery. Zwyciężą dwie osoby, których odpowiedzi najbardziej nas zaintrygują.

Osoby zgłaszające swoje odpowiedzi do Konkursu, tym samym wyrażają zgodę na przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych wyłącznie na potrzeby Konkursu w zakresie koniecznym do prawidłowego przeprowadzenia Konkursu “Kobieta, która mnie inspiruje…”

Laureaci zostaną poinformowany o zwycięstwie telefonicznie. Wyniki ogłoszone zostaną także na profilu biblioteki na Facebooku. Powodzenia!

Biblioteka Publiczna w Sokółce


Zobacz również

Skip to content