Zaproszenie na warsztaty relaksu przy dźwiękach gongu

Sokólski Ośrodek Kultury zaprasza na “Warsztaty relaksu przy dźwiękach gongu”, które odbędą się 15 lutego 2022 r, o godz. 18.00 w “Kamienicy Tyzenhauza na ul. Piłsudskiego 1 (parter).

Plakat

Gong jest niezwykle pięknym, majestatycznym i inspirującym instrumentem, niosącym wiele tonów i rytmów, które w większości ucho ludzkie zna z natury. Podczas warsztatów przy dźwiękach gongu można usłyszeć szum morskich fal, głosy wieloryba, bicie serca i wiele, wiele innych. Niekiedy mówi się, iż poprzez gong przemawia do nas sam Bóg. W trakcie sesji dźwięki gongu przenikają ludzki organizm co sprawia, że większa ilość energii może być dostarczona do poszczególnych organów. Każde z centrów energetycznych w ciele, poprzez częstotliwości zawarte w dźwiękach gongu otrzymuje to, co jest mu potrzebne do wzmocnienia. Procesy te wpływają na poprawę równowagi oraz wzmocnienie całego organizmu.

Warsztaty poprowadzi Eleonora Meller, od lat zgłębiająca chińską astrologię Ba Zy, według której jest Metalem Yang – czyli Gongiem, który zlewa się z nią gdy na nim gra. Eleonora Meller to również podróżniczka i ilustratorka książek. Na co dzień mieszka w otoczeniu natury, obok dzikich zwierząt i tam realizuje swoje pasje.

Na warsztaty obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 533 412 916. Koszt 30 zł. Ilość miejsc ograniczona!

Prosimy o wzięcie ze sobą karimaty, koca ewentualnie małej poduszeczki. Zapraszamy!

Sylwia Nowakowska, SOK


Zobacz również

Skip to content