Zaproszenia do zapisów na „Ferie w Mieście 2022”

W tym roku wypoczynek zimowy w województwie podlaskim rozpoczyna się 24 stycznia i potrwa do 4 lutego. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w półkoloniach „Ferie w Mieście 2022”. Elektroniczne zapisy startują w niedzielę – 16 stycznia 2022 r.

Podobnie, jak w latach ubiegłych OSiR szykuje się na przyjęcie 90 dzieci w dwóch turnusach. Każdy z nich potrwa od poniedziałku do piątku. W tym roku stawiamy na szeroko rozumiany sport, więc szykujemy same grupy sportowe. W programie zimowego wypoczynku znajdą się takie atrakcje jak: narty zjazdowe w Szelmencie, łyżwy, zajęcia na pływalni, robotyka, zajęcia na hali sportowej, kino i inne.

TERMINY wypoczynku i GODZINY zapisów elektronicznych:

Zakończenie zapisów w dniu 17 stycznia 2022 r. (poniedziałek) o godzinie 12:00. Radzimy wcześniej założyć konto na stronie elektronicznych zapisów: https://elektronicznezapisy.pl/registration.html a później już tylko się zalogować i zapisać dziecko. Po zapisaniu się drogą elektroniczną, co jest równoważne z zakwalifikowaniem się uczestnika prosimy o dostarczenie kompletu dokumentów dot. wypoczynku do sekretariatu OSiR Sokółka do dnia 19 stycznia 2022 r. do godz. 12:00.

Wymagane dokumenty do pobranie na stronie: https://osir.sokolka.pl/2022/01/14/zapraszamy-dzieci-na-ferie-w-miescie-2022-elektroniczne-zapisy-juz-w-najblizsza-niedziele/

Koszt udziału w półkoloniach to 200 zł od osoby. Dokonanie opłaty za wypoczynek dziecka tylko i wyłącznie drogą elektroniczną. Opłaty należy dokonać do 19 stycznia 2022 r. do godziny 12:00.
Dane do przelewu dostępne na stronie osir.sokolka.pl Uwaga! Osoby zapisane, które nie dostarczą uzupełnionych dokumentów do 19 stycznia 2022 r. do godziny 12:00 oraz nie uiszczą do tego terminu opłaty za wypoczynek zostaną usunięte z listy.

Program będzie udostępniony na stronie internetowej OSiR na kilka dni przed rozpoczęciem każdego turnusu. Każdy rodzic/opiekun prawny dziecka biorącego udział w półkoloniach obligatoryjnie jest zobowiązany do zapoznania się i zaakceptowania regulaminu wypoczynku, co potwierdza swoim podpisem.

Zapraszamy do zapisów.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce

Skip to content