Zaproszenie na spotkanie konsultacyjne

Z uwagi na sytuację epidemiczną w województwie, uprzejmie informujemy o zmianie formy konsultacji projektu „Regionalnej Polityki Rewitalizacji Województwa Podlaskiego 2030” w dniu 15 listopada 2021 r. Spotkanie konsultacyjne odbędzie się w formie on-line, 15 listopada (poniedziałek) o godz. 11.00.

Poniżej dane do spotkania. Spotkanie ma charakter otwarty (bez koniczności wcześniejszego potwierdzania), w związku z czym serdecznie zapraszamy do udziału.

Topic: Konsultacje społeczne projektu „Regionalnej Polityki Rewitalizacji Województwa Podlaskiego 2030” – Spotkanie konsultacyjne on-line dla gmin województwa podlaskiego – 15 listopada 2021, godz. 11.00
Time: Nov 15, 2021 11:00 AM Warsaw
Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/82160276232
Meeting ID: 821 6027 6232


Konsorcjum Projekty Miejskie i Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska zapraszają mieszkańców Gminy Sokółka na spotkanie konsultacyjne z rewitalizacyjnym spacerem badawczym które odbędzie się 8 listopada 2021, godz. 11.00 w kinie „Sokół” w Sokółce (Plac Kościuszki 24).

Plakat

Konsorcjum Projekty Miejskie (Organizator wydarzenia), w ramach realizowanej na zlecenie Województwa Podlaskiego umowy nr DRR/26/2020, dotyczącej kompleksowego opracowania regionalnej polityki rewitalizacji województwa podlaskiego, informuje o skierowaniu do konsultacji społecznych projektu „Regionalnej Polityki Rewitalizacji Województwa Podlaskiego 2030”.

„Regionalna Polityka Rewitalizacji Województwa Podlaskiego 2030” to dokument operacyjny Zarządu Województwa Podlaskiego, który ma służyć wspierania rewitalizacji w podlaskich gminach oraz odzwierciedlać dążenie do optymalnego ukierunkowania procesów rewitalizacji, aby stanowiły efektywne narzędzie rozwoju lokalnego oraz skutecznie przyczyniały się do zwiększania spójności społeczno-gospodarczej i terytorialnej regionu.

Województwo Podlaskie jako pierwsze w kraju postanowiło określić tego typu dokument. Jego horyzont czasowy jest skorelowany z okresem obowiązywania Strategii Rozwoju Województwa Podlaskiego 2030. Zarząd Województwa zaprasza do aktywnego udziału w konsultacjach projektu RPR 2030, a w przyszłości także w realizacji tego dokumentu. To w ambitnych, kreatywnych interesariuszach rewitalizacji tkwi największa siła tego narzędzia!

Projekt „Regionalnej Polityki Rewitalizacji Województwa Podlaskiego 2030” znajduje się na stronie internetowej: https://rewitalizacja.wrotapodlasia.pl/pl/konsultacje-spoleczne-regionalnej-polityki-rewitalizacji/.

W trakcie spotkania zostanie zaprezentowany dokument „Regionalna Polityka Rewitalizacji Województwa Podlaskiego 2030”, odbędzie również spacer badawczy i debata. Na zakończenie spotkania zapraszamy Państwa na poczęstunek. Zakończenie spotkania planowane jest na godz. 14.00.

W celu zapewnienia, że nie zostanie przekroczona pojemność sali wynikająca z ograniczeń epidemicznych, prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres rewitalizacja@wrotapodlasia.pl do dnia 5 listopada 2021 r.

Adres strony na której znajdują się szczegółowe informacje https://rewitalizacja.wrotapodlasia.pl/pl/konsultacje-spoleczne-regionalnej-polityki-rewitalizacji

Skip to content