Pomóż w zbiórce WOŚP, zostań wolontariuszem!

Zostań wolontariuszem WOŚP!

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą także koncerty, aukcje i licytacje. Sokółka od wielu lat ma swój sztab organizowany w Sokólskim Ośrodku Kultury.

Tegoroczny cel zbiórki to zakup profesjonalnego sprzętu okulistycznego dla dzieci. Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka. Jakiekolwiek problemy z nim związane wpływają na ogólny rozwój i poznawanie świata, dlatego tak istotne jest szybkie stwierdzenie ewentualnych nieprawidłowości i podjęcie leczenia, a czynnikiem niezbędnym do prawidłowej diagnozy i wdrożenia terapii jest nowoczesny sprzęt, którego polskim placówkom brakuje.

30. Finał WOŚP zagra 30 stycznia 2022 roku. Cel: zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Pomóż w ulicznej zbiórce! Zostań wolontariuszem!
Abyśmy zdążyli ze zgłoszeniem, zdobyciem Twojego osobistego identyfikatora i puszki, decyzję musisz podjąć już dziś! Zapraszamy do kontaktu z Sokólskim Ośrodkiem Kultury:

Na zgłoszenia osób dorosłych (18 lat+) czekamy do 10.11.2021 r. do godz. 24:00. Młodsi niż 18 lat muszą zbierać w towarzystwie osoby pełnoletniej, zgłoszonej i oznakowanej identyfikatorem.

Agnieszka Kozakiewicz, SOK


Zobacz również

Skip to content