Czas start

18 września 2021 r. Stowarzyszenie Oczy Podlasia rozpoczęło realizacje I Edycji Zajęć Fotograficznych “Fotografia Jest Fajna”. Zajęcia poprowadzili Marcin Pogorzelski i Dawid Ostapkiewicz.

Zajęcia fotograficzne “Fotografia Jest Fajna”

Mimo niesprzyjającej pogody, udało się przeprowadzić pierwsze zajęcia w okrojonej grupie. Po wstępie i omówieniu programu na najbliższe 3 miesiące, uczestnicy zaczęli etap wdrażania podstaw fotografii, obejrzeli materiał filmowy, omówili czym jest ISO, przysłona, czas i zasady kompozycji. Następnym etapem warsztatów była fotografia w praktyce. Uczestniczki dostały do rąk sprzęt fotograficzny, zobaczyły jak ustawia się parametry – czyli przeszły szybkie szkolenie z obsługi aparatów fotograficznych.

Jak poszło dziewczynom, które po raz pierwszy w życiu zetknęły się z profesjonalnym sprzętem? Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i zdjęć wykonanych kobiecym okiem naszych kursantek.

Co czeka i jakie przygody fotograficzne, będą miały uczestniczki kursu dowiecie się, obserwując profil i wydarzenie na Facebooku. Zapraszamy również do działu dyskusje:
https://www.facebook.com/events/576086943837441/?active_tab=discussion

Projekt realizowany jest z zadań Gminy Sokółka z zakresu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz z zakresu przeciwdziałania narkomanii pod Patronatem naszej Pani Burmistrz Ewie Kulikowskiej.

Marcin Pogorzelski

Skip to content