Wakacyjne spotkanie z dobrym kinem

Miłe, bezpieczne, wakacyjne spotkanie z dobrym kinem podczas Podlaskiego Kina Plenerowego odbyło się w niedzielę 22 sierpnia 2021 roku na Stadionie OSiR w Sokółce.

Około 150 osób obejrzało bajkę “Scooby Doo”. Dzieci były zachwycone fantastycznymi przygodami psa i jego przyjaciół, którzy rozwiązali najbardziej zawiłe śledztwo w historii tej spółki. Rodzinne oglądanie na wygodnych leżakach czy miękkich kocach, to była dobra propozycja na spędzenie niedzielnego, jeszcze ciepłego popołudnia.

Film “Na noże”, mimo iż zgromadził nieco mniejszą publiczność, to ten porywający kryminał wywołał sporo emocji. Doskonałym wstępem do obu filmów był pokaz filmu “Własne miejsce” zrealizowanego przez Sokólski Ośrodek Kultury wraz z młodzieżą w ramach projektu Równać Szanse. Film, który promuje nasze miasto został nakręcony w 2020 roku.

Organizatorami wydarzenia byli Marszałek Województwa Podlaskiego, Podlaski Instytut Kultury, Burmistrz Sokółki, Sokólski Ośrodek Kultury.

Agnieszka Kozakiewicz, SOK


Zobacz również

Skip to content