Sokólski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert

Sokólski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert w ramach “Letnie granie w środku tygodnia”.

Już w najbliższą środę 11 sierpnia 2021 r., o godz. 18.00, na plac przed kinem “Sokół” wystąpi ABIR Jakub Jackiewicz, gwiazda hip – hopu rodem z Sokółki, która przyjedzie do nas by dać jedyny, niepowtarzalny i wyjątkowy koncert.

Plakat

W trakcie koncertu usłyszymy kawałki z dwóch ostatnich płyt “Na lepsze zmiana” i “Za horyzontem”. W rytmach hip – hopu płynie przekaz prosto z serca. Bez wulgaryzmów ABIR opowiada o swojej przemianie i o tym jak Bóg pomógł mu wyrwać się ze szponów alkoholizmu. Kiedyś bez perspektyw na lepsze życie, dziś może opowiadać o tym jaką drogę przeszedł, aby normalnie funkcjonować. Dzieli się tym wszystkim, co pomogło mu wrócić na właściwe tory i sprawiło, że teraz sam jest motywacją dla wielu zagubionych ludzi…

Zapraszamy na koncert wraz z Jakubm Jackiewiczem. ABIR Jakub Jackiewicz nagrywa utwory z pozytywnym przesłaniem. Autor dwóch płyt: “NA LEPSZE ZMIANA” ,i “ZA HORYZONTEM”. Współpracował z Heresem WZN. Członek ogólnopolskiej inicjatywy chrześcijańskiej AMENBREAK, gdzie raperzy z całej Polski spotykają się i kręcą klipy, w których mówią o Bogu. Obecnie pracuje nad trzecim solowym albumem.

https://www.facebook.com/jakub.jackiewicz.311/videos/567409011085624

Inicjatywa dofinansowana z gminnego programu przeciwdziałania uzależnieniom.

Sylwia Nowakowska, SOK


Zobacz również

Skip to content