Wakacyjne atrakcje w ramach “Akcji Lato”

Kolejny festyn dla dzieci zorganizowany przez Sokólski Ośrodek Kultury odbył się w środę 21 lipca 2021 r. przed kinem “Sokół”.

Grafika

Animatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji w postaci konkursów i zabaw. Hitem okazały się niezliczone ilości baniek mydlanych, za którymi można było biegać, gonić je i zbijać, pływać i się w nich nurzać. Te ogromne banki dzieci mogły robić samodzielnie. Gra w domino, podobnie jak strzelanie z łuku do tarczy znalazły wielu amatorów. Kolorowe piłki, chusty animacyjne i tańce sprawiały najmłodszym dużo radości. Ważnym punktem programu tego popołudnia był występ dzieci, które uczestniczyły w warsztatach wokalno – scenicznych.

Odbyły się one w ramach Akcji Lato Sokólskiego Ośrodka Kultury pod kierunkiem Michała Gieniusza. Dzieci tak doskonale przygotowały i opanowały 3 utwory, że mogły popisać się tym podczas festynu. Oczarowały publiczność, w tym swoich najbliższych, którzy licznie stawili się na występie. Festyn był bardzo udany, setki dzieci bawiło się razem z nami i widać było, że czerpią nieskrywaną radość i zadowolenie.

W sierpniu przewidziane są kolejne rozrywkowe spotkania dla najmłodszych. Już dziś na nie serdecznie zapraszamy!

Za wsparcie finansowe organizacji wydarzenia dziękujemy Pani Burmistrz Sokółki oraz Bankowi Spółdzielczemu w Sokółce.

Link do prezentacji: https://www.canva.com/

Agnieszka Kozakiewicz, SOK


Zobacz również

Skip to content