Zaproszenie na warsztaty “Zero waste na co dzień”

Serdecznie zapraszamy na warsztaty ph. “Zero waste na co dzień”, które poprowadzi Anna Jaklewicz, podróżniczka i archeolog.

Plakat

Podczas zajęć porozmawiamy o idei zero waste (zero śmieci / zero marnowania) oraz sposobach na ograniczenie ilości produkowanych przez nas odpadów. W części praktycznej każdy uczestnik własnoręcznie wykona ekologiczną pastę czyszczącą oraz domową pastę do zębów, które zabierze do domu!

Warsztaty odbędą się 7 czerwca 2021 o godzinie 17.00. Liczba miejsc jest ograniczona, zapisać się można wysyłając email na adres bibliotsok@gmail.com, przez messenger lub telefonicznie (85 711 23 69)

Anna Jaklewicz, podróżniczka, archeolożka, eko-aktywistka, edukatorka. Autorka książek o Chinach i Indonezji, Inicjatorka społecznej akcji sprzątania świata „Książka za worek śmieci” oraz warsztatów międzykulturowych i ekologicznych dla dzieci i dorosłych.

Projekt jest realizowany dzięki grantowi finansowemu z Funduszu Naturalnej Energii. Organizatorem konkursu jest Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., a Partnerem Konkursu jest Fundacja „Za górami, za lasami”.

Beata Grecka
Biblioteka Publiczna w Sokółce


Zobacz również

Skip to content