Ruszyła rywalizacja w II Polskiej Lidze Bilardowej

W sobotę 27 lutego 2021 r. rozpoczęto rywalizację w II Polskiej Lidze Bilardowej. Z 41 zespołów z całego kraju zostało utworzonych 7 grup.  Zwycięzcy każdej z grup na koniec roku zagrają w turnieju barażowym a dwie najlepsze ekipy awansują do I Ligii.  Zespół Metal-Fach LP II Sokółka trafił do grupy 2.

Zdjęcie grupowe

Rywalami Sokółczan w tym sezonie będą drużyny Seven Kętrzyn, SKB Mrągowo, Elida Białystok, Montownia Rozrywki Warszawa oraz 147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa.

Kadra  którą ma do dyspozycji w tym sezonie  trener  jest choć bardzo zróżnicowana wiekowo od 11 do 58 lat wydaje się mocna jak nigdy dotąd: kapitan Krystian Piekarski,  Karol Zielenkiewicz, Szymon Miroń, Tomasz Górski, Piotr Rygasiewicz, Maciej Nowak, Maciej Białous, Harytyun Sahakyan, Zbigniew Kozioł, Lech  Piekarski.

W I kolejce odbyły się derby Podlasia, mecz z doświadczoną drużyna Elidy Białystok. Po dobrej grze i wielu dramatycznych zwrotach akcji sokółczanie zwyciężyli 5:1.

Bardzo dobry wynik uzyskany w I kolejce, z bardzo silnym przeciwnikiem, napawa optymizmem przed kolejnymi spotkaniami. Najbliższe już niespełna za dwa tygodnie, w meczu wyjazdowym Metal-Fach LP II Sokółka zmierzy się z stołeczną drużyną Montownia Rozrywki Warszawa.

LP Bilard

Skip to content