Walentynkowe upominki

Walentynki – coroczne święto zakochanych przypadające 14 lutego stało się okazją do obdarowywania się drobnymi upominkami. W tym roku Sokólski Ośrodek Kultury podjął wyzwanie i przygotował kilkaset walentynkowych pakietów artystycznych, które ofiarował mieszkańcom Sokółki.

W piątek 12 lutego, przed swoją siedzibą na ul. Piłsudskiego 1, przy dźwiękach miłosnych piosenek i przy trzaskającym mrozie, pracownicy rozdawali pakiety przechodniom. W każdym z nich znalazły się: kartka z rysunkiem oraz kredki do kolorowania.
Rysunek był autorską pracą instruktora Adama Smólskiego i przedstawiał urokliwą sytuację pocałunku zakochanych wśród serduszek, strzał amora i kwiatów. Wewnątrz kartki znalazł się miłosny wiersz – wyznanie. Dodaliśmy to tego zestaw kredek, którymi można było kartkę pokolorować według własnego pomysłu. Po podpisaniu, walentynkowy upominek był gotowy. Teraz już tylko pozostawało wręczyć walentynkę ukochanej osobie! Za każdy ofiarowany pakiet – otrzymałyśmy gorący uśmiech! Mamy nadzieje, że sprawiły one mieszkańcom trochę radość!

Agnieszka Kozakiewicz, SOK


Zobacz również

Skip to content